Tıkla, Winxbet’e Giriş Yap!

Winxbet para çekme sitenin cazip oranları ile kazanmaya alışan müşterilerinin en çok yaptıkları işlemler arasında yer almaktadır. Online olarak oynanan oyunlarla elde edilen kazançlar belge gönderilmesine gerek olmadan çekilebilmektedir. Bu şekilde site çekim işlemlerinin kısa sürede sonuçlanması mümkün oluyor. Siteye yatırım yapmak ve kazanç elde ederek bunu çekebilmek için öncelikle üye olmak gerekmektedir.

Site hesabınızda yeterli bakiye olması halinde bunu çekmek için para çekme formunun doldurulması gerekmektedir. Formda kullanılacak yöntemin ve çekilecek limitin belirtilmesi gerekiyor. Winxbet bunların yanında ayrıca paranın transfer edilmesi istenen hesabın müşterinin kendi adına olmasını istemektedir. Bu şekilde işlem yapıldığında sorunsuz olarak sonuçlanmaktadır. 

Winxbet Para Çekme Seçenekleri ve Limiti

Winxbet para çekme seçenekleri ve limiti konusunda bilgiyi sitenin finansal işlemler bölümünde açık olarak bulmak mümkün olmaktadır. Aynı zamanda bu yönde sorularınıza da canlı destek üzerinden müşteri temsilcileri de cevap vermektedirler. Siteden çekim yapmak için gün içinde işlem sayısı sınırlaması bulunmamaktadır. Bu şekilde her ihtiyaç duyduğunuz anda çekim yapılabilmektedir. Burada dikkat etmeniz gereken konu para çekme taleplerinin saat 10.00 ile 01.00 arasında yapılması gerektiğidir Bu saatler dışında oluşturulan talepler dikkate alınmamaktadır.

  • Bankacılık yöntemleri
  • Sanal kartlar
  • Ön ödemeli cüzdanlar
  • Kripto para
  • Mobil ödeme yöntemleriyle sitede para çekme işlemini yapabilirsiniz. Winxbet sitesinde aynı gün içinde maksimum 20.000 TL çekebilirsiniz. Ayrıca sitede çapraz çekim imkanı bulunmadığından çekim işlemini yatırım yaptığınız yöntem ile yapmanız gerekmektedir.

Winxbet Para Çekme İptali ve Sorunu

Winxbet para çekme iptali ve sorunu aslında sitede neredeyse hiç yaşanmamaktadır. Elbette bunun gerçekleşmesi için müşterilerin de belirlenen kurallara uygun olarak işlemleri yapması gerekiyor. Site yukarıda da belirttiğimiz saatler içinde oluşturulan talepleri dikkate almaktadır. Bu saatler dışında olan talepler iptal edilmektedir. Bu şekilde talebin iptal olması halinde tekrar oluşturulması gerekmektedir.

Winxbet müşterilerinin ATM üzerinden çekim yapmaları halinde yapılan kesintileri de müşteriye ödemektedir. İşlem ücretinin ya da komisyonun alınmadığı sitede kazançlarınızı net olarak çekmeniz de mümkün olmuyor. Para çekme işlemini mutlaka kendi adınıza olan hesaplar üzerinden yapmalısınız. Aksi takdirde işlem iptal edilmekte ve çekmek istediğiniz tutar da site hesabınıza tekrar transfer edilmektedir.

Related Posts

Bir cevap yazın

error: Content is protected !!